O nas

DeLu WORK, s.r.o., to profesjonalna agencja pracy z siedzibą w Czeskim Cieszynie, która zobowiązała się do łączenia utalentowanych pracowników z renomowanymi pracodawcami, zwłaszcza w sektorze motoryzacyjnym i przemyśle maszynowym. Od czasu założenia w 2020 roku odnotowaliśmy szybki i dynamiczny rozwój dzięki zespołowi ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

W DeLu WORK, s.r.o., przywiązujemy dużą wagę do przestrzegania obowiązujących przepisów prawnych i uregulowań, które regulują funkcjonowanie agencji pracy. Dzięki temu zapewniamy transparentność, niezawodność i jakość świadczonych usług. Naszym klientom oferujemy indywidualne podejście i przyjazną atmosferę, która sprzyja długotrwałej współpracy i udanym relacjom pomiędzy pracownikami i pracodawcami.

Głównym obszarem działalności naszej firmy jest pośrednictwo pracy dla użytkowników oraz wyszukiwanie odpowiednich kandydatów dla firm. Nasze usługi świadczymy zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu pracy i dbamy o to, aby wszystkie umowy i porozumienia były zgodne z regulacjami prawnymi.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących zatrudnienia, współpracy lub naszych usług, prosimy o kontakt w dowolnym momencie. Jesteśmy tutaj dla Was i z przyjemnością pomożemy Wam znaleźć idealnego pracownika czy pracodawcę, który spełnia Wasze oczekiwania i potrzeby.

 

Business,Situation,,Job,Interview,Concept.

Reference

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com